Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Стартрек: За межами Всесвіту (2016)

Star Trek Beyond
HD 1080p Постер до фільму Стартрек: За межами Всесвіту (2016)

Дивитись онлайн українською Стартрек: За межами Всесвіту (2016)

Після зупинки на базі Йорктаун, віддаленому форпості на периферії простору Федерації, Ентерпрайз отримує нове завдання і направляється в сторону таємничої туманності, де імовірно пропав безвісти інший корабель. Однак після прибуття на місце їх корабель руйнує невідома раса, що володіє новітньою технікою. Весь екіпаж Ентерпрайза виявляється замкнений на планеті, населеній ворогами, які з дня на день збираються почати вторгнення в системи Федерації. Капітану Кірку доведеться знайти зниклих членів екіпажу і спільними силами дати відсіч загарбникам.

Фільм починається з того, як капітан Кірк намагається примирити дві ворогуючі між собою раси. В якості подарунка для однієї з них він передає древній артефакт. Однак місія провалюється і капітан в терміновому порядку телепортується на корабель. Крейсер зоряного флоту Ентерпрайз прибуває на віддалений і найновіший форпост Федерації - Йорктаун. Капітан Кірк сумнівається в своєму призначенні і просить посаду віце-адмірала. Він більше не хоче бути капітаном корабля. А Спок в свою чергу дізнається про смерть посла Спока.

До Йорктауна підлітає рятувальна капсула з інопланетянкою на ім’я Калар. Вона просить про допомогу. Нібито її корабель з усім екіпажем застряг в туманності. Команда Ентерпрайза відправляється на допомогу, розуміючи, що в цій туманності у них не буде зв'язку з Федерацією. Ентерпрайз пролітає туманність і підлітає до якоїсь планеті, де на них нападає раса, що володіє сучасною зброєю. Незабаром стає зрозумілим, що на них напав хтось на ім'я Калара. Йому був потрібен артефакт з останньої місії Ентерпрайза. Кірку вдалося заховати артефакт і Калару дістався лише футляр.

В результаті нападу корабель був практично зруйнований, а команда була взята в полон. Не потрапити в полон вдалося лише Кірку, Чехову, Калару, Споку, доктору Маккей і Скотті, який зустрів на планеті Джейлу. Пізніше вони зустріли Кірка і Чехова, які вже встигли пробратися на уламки Ентерпрайза і з'ясувати, що Калар насправді заодно з Краллом. Тим часом лиходій все-таки дістає артефакт, який виявляється частиною зброї масового ураження. Скотті і Джейла призводять Кірка і Чехова на старий корабель Федерації, який пропав безвісти багато років назад. За допомогою телепорту вони перемістили на нього пораненого Спока і Маккоя і почали обдумувати, як виручити з полону екіпаж.

Поки Кірк відволікав охоронців, іншим вдалося телепортувати екіпаж у безпечне місце. Однак Краллу вдалося піти разом зі зброєю. Його метою був Йорктаун. Кірк і інші кинулися навздогін на старому кораблі, який Скотті вже встиг полагодити. Їм вдалося придумати план як нейтралізувати армію Кралла, але сам злодій все-таки проник в Йорктаун і збирався розповсюдити свою нову біологічну зброю. Кірку вдається запобігти цьому і в результаті Кралл, який насправді виявився колишнім капітаном зорельоту Федерації, гине у відкритому космосі. В кінці фільму команда Ентерпрайза святкує день народження капітана Кірка і мріє про нові пригоди.

Показати деталі фільму

Фільм Стартрек: За межами Всесвіту (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.1/10 (188,052 голосів)
Рейтинг: 7/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам