Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Супер шістка (2014)

Big Hero 6
360p Постер до фільму Супер шістка (2014)

Дивитись онлайн українською Супер шістка (2014)

Геніальний розум не завжди приносить щастя і успіх. Часто бувають випадки, коли науковці стають ціллю для злочинців, що прагнуть використати винаходи у своїх цілях. Саме по другому сценарії почали розвиватися події у стрічці «Супер шістка». Хіро Хамада лише студент технічного коледжу, однак вже зміг прославитися своїм розумом і вмінням мислити у правильному напрямку. Його брат Тадасі керував дослідною групою. Разом вони зробили немало важливих відкриттів.

Двома героями зацікавився злочинець на ймення Йокаї. Він наказав членам свого угрупування викрасти прилад мікроботи. Брати довгий час працювали над ним і тепер він може опинитися зовсім не в тих руках. Ворог переслідує мету зробити портал, котрий зможе переносити його без проблем між різними світами. Поліція не вірить словам персонажів і взагалі вважають його божевільним. Хіро розуміє, що можна розраховувати тільки на власні сили.

Саме тому він приймає рішення зібрати команду супергероїв. Тепер їх шестеро і вони будуть давати всіма силами відсіч злочинцям. Варто дивитися онлайн стрічку щоб побачити фінал цього фантастичного протистояння.

Показати деталі фільму

Фільм Супер шістка (2014) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.8/10 (333,347 голосів)
Рейтинг: 8.2/10 - 6 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам