Головна Фільми (2483 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Суперфорсаж (2015)

Superfast!
360p Постер до фільму Суперфорсаж (2015)

Дивитись онлайн українською Суперфорсаж (2015)

Цього разу в якості відображення відомого сюжету в комедійному жанрі обрали всім відому стрічу з назвою «Форсаж». Режисери намагаються показати і іншу сторону головного героя серії фільмів Домініка Торето та передати всім думку про те, що навіть такий серйозний та діловий чоловік може бути безглуздим та навіть жартувати.

Кожен герой цього фільму, скачати торрент якого може кожен, буде показаний з комедійної точки зору для того, щоб глядачі під час перегляду насолоджувались смішними моментами кінострічки. Не дивлячись на те, що в даному фільмі, як і в оригіналі буде максимально правдиво показана сцена перегонів та грабунку на крутих автомобілях, всі вони були перероблені таким чином, щоб під час перегляду кожен глядач насолоджувався тією чи іншою сценою та отримував виключно позитивні емоції.

Саме в цій кінострічці, яку можна дивитись онлайн, кожен може побачити наскільки несерйозними людьми виступають в фільмі всі головні герої, починаючи від Домініка Торето, Брайана О’Коннора і закінчуючи такими людьми як сестра головного героя та його дівчина. Всі вони будуть намагатися розсмішити глядачів та показати їм, що якою серйозною не була б та чи інша ситуація, а вона завжди несе в собі щось комічне, неймовірно веселе та просто допомагає кожному відпочивати під час перегляду.

Показати деталі фільму

Фільм Суперфорсаж (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.1/10 (7,333 голосів)
Рейтинг: 6.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017) Пригоди Паддінгтона 2 (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам