Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Супергерої (2016)

Bling
HD 720p Постер до фільму Супергерої (2016)

Дивитись онлайн українською Супергерої (2016)

Коли на місто готується напад найбільшого в історії лиходія, коли пропозиція руки і серця закінчилося грандіозним провалом, а кільце для коханої дівчини втрачене... Тільки команда супергероїв може врятувати ситуацію! Кращі друзі з парку атракціонів готуються вступити в битву з реальним лиходієм! І вони зроблять все, щоб врятувати місто і допомогти своєму другові врятувати любов!

Коли Сем і Сью були дітьми, вони гралися у парку. За Сью приїхала на лімузині тітка, вона помітила, що Сем щось стискає в руці. Це виявився ключ-відкривачка від банки. Тітка здогадалася, що хлопчик має намір зробити її племінниці пропозицію. Вона сказала Сему, що Сью - особлива дівчинка, а щоб стати членом їх сім'ї, потрібно бути видатним чоловіком, такі дарують тільки дорогі кільця. Минуло 20 років. Напередодні Дня святого Валентина Сем тренує промову, в якій збирається просити Сью стати його дружиною. Сью тепер працює журналісткою на телебаченні, Сем майструє роботів для парку атракціонів, його кращі друзі - смішні роботи Окрай (ящірка), Уілмер (свин) і Кіт (мавпочка). Сем разом з друзями йде в ювелірний магазин за обручкою. Продавець стверджує, що кільце з величезним Діамантом Сторіччя не продається, він може запропонувати покупцеві скромніший варіант. Але навіть на таке кільце Сему доводиться витратити всі свої заощадження. Як тільки друзі покидають магазин, там відбувається пограбування. Найбільший лиходій Оскар разом зі своїм другом роботом Віктором краде Діамант Сторіччя. Оскар направляється до мера міста (це Кетрін, тітка Сью). Лиходій давно і безнадійно в неї закоханий, але дама відкидає залицяння шанувальника, не зважаючи на його запевнення, що заради неї він готовий відмовитися від своїх злочинних діянь.

Сем репетирує в парку атракціонів шоу до Дня закоханих. У грандіозному параді і театралізованій виставі повинні брати участь різні роботи. Однак все йде шкереберть: сцена зруйнована механічними акторами, від феєрверків на концертному майданчику стається пожежа. Начальник Сема, містер Муді, вкрай незадоволений. Він погрожує звільненням Сему і всім його приятелям. Сью збирається знімати репортаж про парад, вона приходить в парк взяти інтерв'ю у містера Муді, той відсилає журналістку до Сема. Хлопець не розкриває коханій дівчині своїх планів, він говорить, що шоу стане сюрпризом. Насправді йому терміново потрібно полагодити всіх своїх роботів.

Оскар повертається в своє лігво. Він вимагає від Віктора придумати план, як завоювати серце Кетрін. Робот не поділяє любовних переживань свого господаря, він був створений творити зло. Сью знімає репортаж про подію в мерії, куди увірвався суперлиходії Оскар. Тітка Кетрін повідомляє на камеру, що ніхто не постраждав, порядок в місті відновлено. Дзвонить Сем і призначає Сью ввечері побачення біля колеса огляду, де її буде чекати сюрприз. Кетрін не схвалює вибору племінниці, вона вважає Сема невдахою. Завдяки своїм зв'язкам, тітка домоглася для Сью пропозиції з Лондона спробувати свої сили на посаді ведучої програми новин. Для Сью це прекрасна перспектива кар'єрного росту, але вона не готова до переїзду з рідного міста і розставання зі своїм хлопцем...

Показати деталі фільму

Фільм Супергерої (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.6/10 (475 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам