Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Світське життя (2016)

Café Society
360p Постер до фільму Світське життя (2016)

Дивитись онлайн українською Світське життя (2016)

У двадцятому столітті газетні журналісти бачили світський спосіб життя досить своєрідно, маючи на увазі під ним розгульну поведінку багатіїв в престижних місцях Америки, Англії і Парижа... Історія фільму «Світське життя» оповідає про перспективного чоловіка, який переїхав з Нью-Йорка до Голлівуду в 1930-і роки. Хлопець сповнений надій і прагнень стати відомим, знайти роботу в кінематографі і втілити свою американську мрію в життя! Він приїхав з наміром підкорювати світ! Але, як відомо, ми не завжди можемо усвідомлено керувати своїм життям і долею, іноді нашими діями і бажаннями керує серце, а може і хтось вище...

Ця трагікомічна історія показує, як швидко може змінитися наш світогляд. Юнак закохується в красиву дівчину і відразу виявляє себе всередині виру бурхливого ​​розпусного життя. Знайомства з людьми, які визначали дух тієї епохи, бурхливі вечірки, таємниці і секрети бомонду того часу. Все це потужним струменем вривається в життя хлопця і перевертає все з ніг на голову. Він пізнає нове і відчуває себе іншою людиною.

Показати деталі фільму

Фільм Світське життя (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.6/10 (55,248 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам