Головна Фільми (2483 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Тачки 3 (2017)

Cars 3
HD 1080p Постер до фільму Тачки 3 (2017)

Дивитись онлайн українською Тачки 3 (2017)

Пригодницький мультфільм «Тачки 3», ідеальний для перегляду всією сім'єю, продовжує розповідь про змагання, перемоги і поразки кращої гоночної машини Блискавки Маккуїна. Так, і про поразки, які неминучі в будь-якому змаганні. Але вони зовсім не засмучують невтомного Блискавку, навпаки, - пробуджують бажання перемагати і досягати кращих результатів! У нових змаганнях він зустріне нових друзів, у нього з'являться нові суперники і шлях до слави стане складнішим. Але тим солодшою буде перемога!

Для того, щоб повернути собі звання чемпіона і довести, що він як і раніше кращий, Блискавці Маккуїну необхідно взяти участь в надзвичайно складній гонці за великий Кубок Поршня. Разом з Блискавкою в перегонах бере участь його новий друг, механік Крус Рамірес і новий суперник Джексон Стром. Побачать глядачі спортивного мультфільму «Тачки 3» і старих знайомих, - Метра, Саллі і Рамона. Але головним помічником Блискавки Маккуїна в прагненні до перемоги буде натхнення від казкового Хадсона Хорнета! Безумовно, з такою підтримкою Блискавка просто приречений на перемогу.

У третій частині спортивного мультфільму завдання Блискавки ускладнюється! Він повинен не тільки перемогти і повернути колишню славу собі, - він повинен довести, що швидкісні гоночні машини нітрохи не поступаються надновим машинам нового покоління! І «Тачки 3» покажуть, що це так і є. Головне - не механізми і технічні характеристики, головне - прагнення до перемоги, сміливість і вміння правильно розрахувати свої дії та в свою користь перевертати слабкі сторони противника. Мультфільм покаже, що всіма цими якостями володіє Блискавка Маккуїн.

Показати деталі фільму

Фільм Тачки 3 (2017) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.9/10 (31,400 голосів)
Рейтинг: 8.8/10 - 17 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017) Пригоди Паддінгтона 2 (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам