Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Таксі 2 (2000)

Taxi 2
360p Постер до фільму Таксі 2 (2000)

Дивитись онлайн українською Таксі 2 (2000)

Відома пригодницька французька комедія знайшла своє продовження за допомогою режисера а Жерара Кравчика. Дивитись онлайн чи скачати торрент на фільм можна безпосередньо на нашому сайті. Чотири роки знадобилось команді аби дати життя другій частині кінострічки про пригоди таксиста Даніеля та правоохоронця Емільєна, котрі разом рятували місто від над швидких злочинів. Втім, після одного виконаного завдання на плечі Даніеля та Емільєна знову покладено нове над завдання. Цього разу справу контролюватиме сам шеф поліції капітан Жільбер.

Втім, цього разу все мало б бути набагато простіше, бо задача Даніеля полягала у тому, що він просто мав займатись улюбленою справою – гасати на авто. Точніше – тестувати нову модель VIP транспорту призначену для охорони високопосадовців. Для випробувань підготували історію угаданого нападу, схему вирішення проблеми та вдалу презентацію. Втім, плани правоохоронців скористались японські злодії, які вигадану крадіжку перетворили у реальність. Куди зникне міністр Японії і чому правоохоронцям доведеться стати на стежку криміналу – можна дізнатися лише переглянувши французьку кінострічку «Таксі 2» від початку до кінця. Обіцяємо масу крутих віражів та достойне завершення історії.

Показати деталі фільму

Фільм Таксі 2 (2000) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.5/10 (43,730 голосів)
Рейтинг: 8/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам