Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Таємнича незнайомка (2001)

Intimacy
360p Постер до фільму Таємнича незнайомка (2001)

Дивитись онлайн українською Таємнича незнайомка (2001)

Їх пов'язує лише секс, яким вони займаються, як тварини, виключно по середах. Вона приходить до нього в квартиру і вони мовчки віддаються любові. Хто вона така і звідки приходить, він не знає, і просто чекає її щосереди. Він - звичайний невдаха, який працює старшим барменом. Кілька років тому він залишив свою сім'ю і оселився в друга. Тепер його супутник життя - самотність і рідкісні зустрічі щосереди.

Одного разу жінка не приходить, але з'являється на наступний тиждень. Тоді він вирішує простежити за нею і дізнатися хоч трохи про її життя. Виявляється, що вона дружина і мати, але нещаслива в сімейному житті. Її повсякденність наповнена нудьгою і сірістю, яку вона намагається розмалювати зв'язком на стороні. Аби не допустити ніяких змін у своєму житті, вона давно пливе за течією. У цьому вони схожі: герой теж переконався в своїй нездатності боротися з цим життям, тому-то обох і влаштовує анонімний секс, без розмов і інтересу до життя партнера. Що ж зміниться тепер, коли цей інтерес з'явився?

Показати деталі фільму

Фільм Таємнича незнайомка (2001) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.2/10 (9,518 голосів)
Рейтинг: 6.8/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам