Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Токарев (2014)

Tokarev
360p Постер до фільму Токарев (2014)

Дивитись онлайн українською Токарев (2014)

Кримінальний світ існує за своїми законами, які неможливо обійти. Але навряд чи про це думав Пол, коли крав гроші у глави кримінального клану. Отримавши кошти, він почав нове життя, забувши про минулі злодіяння. Але мафія не прощає таких витівок і рано чи пізно за них доводиться розплачуватися. У цій жорстокій битві Пол втрачає свою дочку, після чого знову повертається до вбивств, але вже не заради наживи, а керуючись бажанням помсти. Чи зможе він такими діями заглушити горе, або ж це просто привід знову проявити свою жорстоку натуру?

Пол Магуаер - бандит, який зумів пограбувати разом зі своїми напарниками боса російської мафії. В руках у злочинців виявляється валіза, повна грошей, але щоб уникнути проблем, вони вирішують на деякий час заховати свою здобич, щоб розділити її, коли вляжеться метушня.

Протягом наступних двадцяти років Пол був зразковим громадянином. Він створив сім'ю і жив зі своєю дружиною Ванессою і донькою Кетлін, а на отриману частину грошей зміг побудувати прибутковий бізнес. Але несподівано кримінальне минуле нагадує про себе і порушує хід його розміреного життя: вночі, коли він з дружиною йде в ресторан, їхня дочка залишилася вдома зі своїми друзями і, за їхніми свідченнями, була викрадена.

Після того як поліція знаходить тіло Кейтлін, пригноблений горем Пол вирішує помститися тим, хто вбив його дочку. Разом зі своїми приятелями він шукає кожного, хто хоч якось пов'язаний з тим чоловіком, у якого вони вкрали гроші. Ванесса, бачачи одержимість свого чоловіка, боїться, що той знову повернеться до кримінального минулого.

Пол знову починає вбивати людей свого ворога і навіть добирається до його лігва, розстрілявши там всіх, крім самого боса російської мафії. Він вижив і відправляється в Ірландію, розповідає місцевому ватажку кримінальної банди, що саме Магуаер став причиною 20-річної ворожнечі двох кланів і повинен поплатитися за це.

Одного разу Пол зустрічає Евана, приятеля своєї дочки, який був з нею в ту саму трагічну ніч. Хлопець розповідає йому, що один з друзів випадково застрелив Кейтлін, натиснувши на курок пістолета, який вони знайшли в будинку. Пол дзвонить своїй дружині, вибачається за все, що заподіяв їй і розповідає історію про перше вбивство, яке скоїв у своєму житті. І як тільки він кладе трубку, в кімнату заходять бандити Чернова...

Показати деталі фільму

Фільм Токарев (2014) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5/10 (20,477 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам