Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Тремтіння землі 3: Повернення в Перфекшн (2001)

Tremors 3: Back to Perfection
480p Постер до фільму Тремтіння землі 3: Повернення в Перфекшн (2001)

Дивитись онлайн українською Тремтіння землі 3: Повернення в Перфекшн (2001)

У фільмі «Тремтіння землі 3» глядачі стають свідками нової битви між монстрами і людьми. Розлучившись з дружиною після подій першої частини, Берт Гаммер змушений повернутися в Перфекшен, де все починалося.

Заповзятливі жителі щосили використовують історію з нападом черв'яків і заробляють на туристах. Але чудовиська не покинули ці місця остаточно і готуються завдати раптового удару.

Урядові агенти забороняють полювання на всі види грабоїдів, вважаючи їх такими, що вимирають і вимагають вивчення. Берту і Джеку Сойеру, що водить туристичні групи, наказують зловити одну особину живою.

Але розклад сил швидко змінюється: грабоїди переходять в наступну стадію - в шрайкерів. А це ще більше сили, швидке розмноження і здатність пересуватися по землі. Незважаючи на втрати, герої в кроці від викриття лігва монстрів, але у них виникають непередбачені труднощі. Поки компаньйони усували перешкоду, шрайкери продовжили розвиватися і обзавелися опцією польоту, ставши ассбластерами. Берт і Джек приймають виклик, вирішуючи йти до кінця.

Показати деталі фільму

Фільм Тремтіння землі 3: Повернення в Перфекшн (2001) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.4/10 (12,274 голосів)
Рейтинг: 8/10 - 6 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам