Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Угода з дияволом (2006)

The Covenant
360p Постер до фільму Угода з дияволом (2006)

Дивитись онлайн українською Угода з дияволом (2006)

Сюжетом цього фільму, який є можливість дивитись онлайн, стає історія, яка розповідає про чотирьох друзів, що мають неймовірну магічну силу. Насамперед це велика відповідальність для кожного з них, адже якщо ця магічна сила буде використана задля злих цілей, то це може привести до трагічних наслідків, які дуже рідко можна передбачити та змінити. Для того, щоб такого не трапилось головні герої і чотири друга дали один одному та собі клятву про те, що ніколи не будуть використовувати дану їм силу для того, щоб робити погані речі. Проте все не могло досить довго бути ідеально і одного дня, один з друзів все-таки не стримався і скористався даною йому силою для злих речей.

Це стало не тільки переломною подією в його житті, але й житті всієї компанії. Спробуйте скачати торрент та спостерігати за тим, як з цього самого часу завданням кожного з чотирьох головних героїв є те, щоб спіймати злу істоту, яку впустив один з них на цей світ. Реалізувати це не так легко, як здається, проте іншого виходу друзі не мають і зараз вони повинні зробити все можливе для того, щоб запобігти наслідкам подій, які відбулися раніше. Як будуть відноситися друзі один до одного під час виконання цього завдання та зміцниться чи ні їх дружба за весь цей час? Дізнатися про все це можна буде із запропонованого глядачам фільму.

Показати деталі фільму

Фільм Угода з дияволом (2006) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.3/10 (40,553 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам