Головна Фільми (2485 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Велика риба (2003)

Big Fish
360p Постер до фільму Велика риба (2003)

Дивитись онлайн українською Велика риба (2003)

Любитель казок, Едвард Блум, постійно розповідає оточуючим загадкові міфи про своє життя. Мало хто вірить чоловікові і здається, що мрійник прийшов з паралельного всесвіту. У ньому існують відьми, тролі, велетні, перевертні, там постійно вивергаються вулкани, але при цьому цвітуть поля нарцисів. У автора є повна протилежність - його син Вільям. Він ділова людина, яка веде розмірене життя і абсолютно не вірить в небилиці тата. Через це у рідних людей виникає конфлікт інтересів, але перед смертю батька юнак вирішує дізнатися, що ж з вигадок правда...

Едвард Блум, незважаючи на свій похилий вік, продовжує вірити в чудеса. Він шалено любить казкові історії і постійно розповідає оточуючим різні небилиці. Чоловік намагається переконати людей, особливо рідних, в існуванні будь-яких міфічних персонажів.

Дідусь запевняє, що фантастичні пригоди, про які він розповідає, траплялися з ним у реальному житті. Деякі слухачі вважають Едварда божевільним, оскільки повірити в його розповіді просто неможливо. Він повідає світові про свої авантюри з велетнями, відьмами, магами, вампірами, перевертнями, тролями, чарівниками, ділиться враженнями від побачених прекрасних полів квітучих нарцисів, описує місця, де трава зеленіша, небо світліше, вода чистіша, а сонце яскравіше.

Потроху знайомі Блума звикають до цих легенд, крім однієї людини - сина. Вільям знаходиться в постійному конфлікті з Едвардом через його вигадки.

Молодий чоловік реалізувався як успішний бізнесмен. Він намагається бути зразковим працівником і сім'янином. У кар'єриста сплановане майбутнє практично до кінця днів. Чоловік зовсім не розуміє, як батько може існувати в постійній, на думку Уїлла, брехні. Через конфлікт інтересів близькі припинили своє спілкування і протягом трьох років уникають один одного. Але одного разу їм все-таки доведеться зустрітися.

Блуму-старшому ставлять смертельний діагноз, тепер у тяжкохворого старого є тільки одне бажання - помиритися з дитиною. Дізнавшись про батьківську хворобу, хлопець приходить в дім батьків, щоб попрощатися з татом.

Близьким вдається примиритися, але хлопець залишається при своїй думці, що всі історії старого - брехня. На похоронах друзі померлого розповідають, що міфи були реальністю, а ось чи повірить в це юнак, глядач повинен вирішити сам.

Показати деталі фільму

Фільм Велика риба (2003) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8/10 (370,478 голосів)
Рейтинг: 8/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам