Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Велика стіна (2016)

The Great Wall
HD 1080p Постер до фільму Велика стіна (2016)

Дивитись онлайн українською Велика стіна (2016)

Китай часів імперії Сун, XI століття. Тільки ця країна у всьому світі володіє секретом пороху. Європейський торговець Вільям очолює експедицію, але по дорозі до Китаю західних мандрівників беруть в полон і серед тих, що вижили, опиняються лише двоє. Так, опинившись по той бік стіни, Вільям мимоволі дізнається, для чого вона була побудована. Весь гарнізон готується відбивати. Вільяму розповідають, що війну Китай веде вже не одне століття: на них нападають раз в 60 років і зараз наближається час нової війни. Якщо невідомим силам вдасться пробити стіну, загибель чекає не тільки на Китай, але і на весь світ. Так Вільям, вражений цією таємницею, переймається відважністю китайських бійців і стає на їхній бік, поки інші європейці все ще сподіваються викрасти секрет пороху.
Показати деталі фільму

Фільм Велика стіна (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6/10 (87,181 голосів)
Рейтинг: 7.7/10 - 13 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам