Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Велика втеча (2016)

Ozzy
HD 720p Постер до фільму Велика втеча (2016)

Дивитись онлайн українською Велика втеча (2016)

Веселий і добродушний пес Оззі щасливо живе з родиною Мартінів. Одного разу вони відправляються в далеку подорож до Японії. Собаці з ними не можна. Так як господарі безмірно люблять свого вихованця, то вирішують поселити його в шикарний спа-готель для собак. Ось тільки готель цей виявився справжнісінькою в'язницею для собак. Потрапивши в неї, Оззі знайомиться з такими ж бідолахами, як і він. Разом вони починають розробляти план втечі з цього жахливого місця. Однак зробити це буде не так-то просто адже їх охороняють найбільш суворі сторожові пси в світі.

Сюжет мультфільму Велика втеча

Добродушний пес на ім'я Оззі живе разом з маленькою дівчинкою Полою і її батьками, що займаються малюванням коміксів. У його житті зовсім немає клопотів, крім, хіба що, злого рознощика газет, який наводить жах на всіх місцевих собак. Ось і цього ранку хлопець спеціально кидає газету прямо в Оззі, збиваючи його з лап. Всі місцеві собаки бояться протистояти хулігану. За сніданком Оззі знову з'їдає пригорілі тости і пластівці, які йому згодовують Пола і її батько, втомлені від кулінарних шедеврів матері. Потім дівчинка разом з Оззі відправляються у двір, щоб покидати фрісбі, проте випадково потрапляють в супутникову тарілку сусіда, в результаті чого та падає, пошкоджуючи дах і новеньку газонокосарку, що стоїть унизу.

Батькові доводиться розплачуватися за збитки, а Пола опиняється під домашнім арештом. На третій день домашнього арешту дівчинка все-таки вирішує непомітно для батьків вийти на вулицю і погратися з Оззі. Вона встає на скейтборд і їде вниз по вулиці, але втрачає рівновагу і приземляється прямо в кущ з осами. Додому Оззі і Пола повертаються всі покусані, але батьки особливо не засмутилися. І навіть використовують цю ідею в своїх нових коміксах. Через якийсь час батьки отримують лист. З нього вони дізнаються, що їх запрошують до Японії, на міжнародний фестиваль коміксів. Всього поїздка триватиме один місяць. Спочатку всі раді цій новині, але незабаром виявляється, що Оззі не зможе полетіти з ними через жорсткий карантин, встановлений для тварин. Ніхто зі знайомих і родичів не погоджується приглянути за псом. Вже зневірившись, батьки помічають по телевізору рекламу елітного готелю для собак. Однак Оззі і Полі не подобається ця ідея, тому в той же момент Оззі вирішує втекти. По дорозі він знову стає причиною псування майна сусіда і мало не потрапляє під машину. Потім сімейство все ж вирушає в готель для собак, щоб подивитися на умови. На порозі їх зустрічає добродушний господар закладу Натаніель Робінс. Він демонструє їм всі переваги свого готелю, які включають масаж, сауну і навіть басейн для собак. Незважаючи на велику ціну, сім'я вирішує залишити Оззі тут, так як бажає йому тільки найкращого.

Однак, як тільки люди їдуть, Робінс показує своє справжнє я. Оззі разом з іншими собаками тут же садять у вантажівку і відвозять в справжню собачу в'язницю. Побачивши, де опинився, Пес відразу вирішує втекти, проте його спроба виявляється невдалою, так як охорона у закладі занадто серйозна. Потім він знайомиться з начальником в'язниці, сенбернаром на ім'я Грант. Оззі думає, що виявився тут випадково, але Грант пояснює йому, що саме так все і було задумано. Він відбирає у Оззі нашийник, привласнює особистий номер і кидає в камеру.

Там Оззі знайомиться зі своїм сусідом по камері Фронкі, балакучим псом-поводирем, що носить окуляри. Вони починають розмовляти і Оззі пояснює новому другові, що довго не затримається тут надовго, так як скоро люди повинні забрати його. Фронкі пояснює йому, ніхто його звідси не забере, так як всі тутешні пси планували залишитися тут лише на місяць, але деякі провели у в'язниці вже більше року. Потім пси відправляються спати, а вранці збираються на будову. Так Оззі вперше опиняється в цеху, де працюють всі ув'язнені пси. Їх завданням є робота на конвеєрі по створенню фрісбі. Оззі також береться за роботу, але тут же стає причиною аварії, за що отримує суворе покарання.

Потім він відправляється в їдальню, де дізнається, що всіх псів тут годують котячим кормом. Та й спілкуватися з новеньким ніхто не хоче. Однак Фронкі вмовляє своїх друзів взяти Оззі в їх компанію. Там він знайомиться з мовчазним Доком і незадоволеним псом-інвалідом Честером, який все ще не в захваті від новачка. Після цього Честер бере Оззі до себе в помічники, тепер вони разом розносять книги і журнали, така робота герою куди більше до душі. Потім на тюремному дворі Оззі дізнається новини про те, що з карцеру випускають місцевого авторитета на ім'я Віто, з яким він ще не знайомий.

Побачивши його, Оззі починає сміятися, так як Віто виявляється лише чихуахуа. Однак у Віто вельми кепський характер, та ще й здоровенні охоронці, так що тепер у Оззі будуть нові проблеми. На наступний ранок Оззі прокидається і зауважує, що Фронкі в камері немає. Він відразу біжить до друзів, щоб розповісти їм радісну новину про втечу Фронкі, однак того тут же знаходять охоронці і викидають до решти. Виявляється, що це вже п'ятнадцята невдала спроба Фронкі втекти. Після цього Оззі примушують відправитися на зустріч з Віто. Він зустрічається з авторитетом в спортзалі. Віто розповідає герою про забіги, які періодично влаштовуються в тюрмі. Виступає один пес з ув'язнених і один - з охоронців. Віто давно мріє про перемогу для ув'язнених, тому пропонує Оззі спробувати себе проти його бігуна.

Оззі досить просто перемагає в гонці, після чого Віто тут же виганяє того, хто програв. Віто пропонує Оззі стати його бігуном, при цьому обіцяючи куди кращі умови проживання в тюрмі, але, звичайно, Оззі повинен перемогти. Герой просить дати йому час на роздуми і Віто дає йому один день. Герой обговорює цю пропозицію з друзями і ті вмовляють його відмовитися, щоб його не спіткала доля минулого бігуна, який відтепер став вигнанцем. Після цього Оззі повідомляє Віто, що не бігатиме. Віто на це відповідає, що тепер життя Оззі значно ускладниться. Саме це і відбувається у дворі, коли зграйка собак починає кидатися в Оззі м'ячами. Свідком цього стає начальник в'язниці Грант. Він відводить Оззі до себе в кабінет. Грант пропонує Оззі погодитися на пропозицію Віто, однак програти забіг, так як йому не хочеться навіть допускати шанс поразки. Оззі відмовляє і йому, так що тепер змушений терпіти зневагу як ув'язнених, так і охоронців. Друзі допомагають йому справлятися з усім цим, але це не допомагає. Так проходить кілька днів і непомітно проходить місяць і Оззі розуміє, що за ним ніхто не повернеться.

В цей час нам показують сімейство, яке приїхало до містера Робінса, щоб забрати пса, проте той повідомляє їм, що Оззі помер. А за підписаним ними контрактом, він абсолютно ні за що не відповідає. Розлючена сім'я змушена повернутися додому ні з чим. Сам Оззі в цей час вирішує прийняти пропозицію стати бігуном, про що повідомляє Віто і Гранту. Друзям його витівка не подобається, проте Оззі має намір обдурити їх обох і спланувати втечу. Фронкі і Док погоджуються втекти разом з ним, однак Честер не збирається мати з ним нічого спільного. Друзі помічають, що вантажівка для збору коробок з фрісбі прибуває щодня рівно о 12:00. Також вони вивчають підземні комунікації в'язниці, щоб знайти шлях до свободи. Однак підземелля виявляється занадто заплутаним і друзі розуміють, що їм потрібні креслення в'язниці. Док повідомляє, що креслення знаходяться в кабінеті Гранта, а для доступу до нього їм знадобиться допомога Честера. Фронкі вмовляє Честера допомогти їм під загрозою знищення його книг.

Разом вони проникають в кабінет начальника і знаходять плани приміщень, ледь вибравшись на вулицю непоміченими. Проходить ще якийсь час і Віто з Грантом вирішують підняти ставки на майбутній гонці. Якщо виграє Фронкі, то собакам буде забезпечена нормальна їжа, допуск до телевізора і відсутність карцера. Якщо ж він програє, то всі ув'язнені змушені будуть постійно носити намордники і працювати вдвічі більше. У день гонки друзі вже збираються бігти, коли з'являється Честер, який в черговий раз намагається змусити їх передумати. Док зв'язує Честера, щоб той не заважав, проте Оззі раптово вирішив брати участь в гонках, щоб не підставляти інших ув'язнених.

Із запізненням він відправляється на трасу і на рівних біжить з псом-охоронцем, проте Док все ж починає спланований ними план втечі. Він вирубує охоронця і гасить світло. Коли світло включається знову, то Оззі вже пропадає. Всі відправляються на пошуки втікачів, а вони в той час бредуть по тунелях. Друзі успішно ховаються в коробках, які потім відправляють у вантажівку. Машина вже готова вирушати, але в останній момент двері відкривають і втікачів знаходять.

Тепер їм загрожує карцер. Що ще гірше, виявляється, що це Честер видав їх план охоронцям, так як не хотів проблем для себе. Всіх друзів Оззі садять в карцер, а самого його відправляються до Гранта, який хоче розібратися з бунтарем особисто. Однак Оззі, який вже помітив, як сильно начальник дорожить своїми моделями з кісточок, починає знищувати їх. Сам Оззі замикає офіс і за допомогою мікрофона починає говорити на всю в'язницю, закликаючи всіх псів до повстання. Також він викидає з вікна вкрадені у них нашийники, допомагаючи ув’язненим згадати, ким вони були.

Пси влаштовують бунт і успішно борються з охоронцями. Оззі ж відправляється рятувати своїх друзів, разом з якими втікає з в'язниці через ворота. Насамперед вони відвозять Дока до його господаря, який не переставав розшукувати його весь цей час. Потім Фронкі повертається до свого господаря, який радий йому, незважаючи на те, що тепер у нього новий пес-поводир. У Честера сім'ї немає, тому Оззі вмовляє свою родину прихистити одного, з чим вони в погоджуються. Містера Робінса потім заарештовують за шахрайство. А місцеві пси нарешті дають відсіч набридливому хулігану-рознощику газет.

Показати деталі фільму

Фільм Велика втеча (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.2/10 (1,291 голосів)
Рейтинг: 7/10 - 7 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам