Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Великий Лебовськи (1998)

The Big Lebowski
360p Постер до фільму Великий Лебовськи (1998)

Дивитись онлайн українською Великий Лебовськи (1998)

Культовий фільм братів Коенів. Прем'єра відбулася на фестивалі Санденс, але комерційного успіху фільм не мав, критики зустріли картину прохолодно, деякі навіть стверджували, що це найгірша робота режисерів. Але фільм настільки незвичайний, що швидко зібрав армію фанатів. Тепер по фільму пишуть книги, проводять фестиваль імені Лебовські, існує навіть філософська течія, заснована на способі життя головного героя.

«Великий Лебовські» став першим «культовим фільмом епохи інтернету». Джефрі Лебовські, на прізвисько Чуваня, безробітний пацифіст, якому навіть за пакет вершків в супермаркеті доводиться розплачуватися чеком. Одного разу, повернувшись додому, він виявляє у себе дивних гостей: двоє бандитів представляються людьми Джекі Тріхорна і вимагають повернути гроші, які нібито заборгувала дружина Лебовські. Чуваня ніколи не був одружений і у нього ніколи не було таких грошей. Бандити розуміють, що помилилися адресою і йдуть геть. Але йдуть не просто так, а зіпсувавши Джефрі килим, який, на думку господаря, задавав стиль всього інтер'єру. Чуваня відправляється на пошуки Великого Лебовські, щоб зажадати від нього компенсацію.

Показати деталі фільму

Фільм Великий Лебовськи (1998) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.2/10 (609,859 голосів)
Рейтинг: 7.2/10 - 5 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам