Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Вибач за любов / Пробач мені любов (2014)

Perdona si te llamo amor
360p Постер до фільму Вибач за любов / Пробач мені любов (2014)

Дивитись онлайн українською Вибач за любов / Пробач мені любов (2014)

Успішний 37-річний дизайнер робить пропозицію руки і серця своїй коханій, але Олена йде від нього, злякавшись серйозних відносин. Випадок зводить його зі школяркою Нікі і поступово між ними виникає почуття, незважаючи на серйозну різницю у віці. Нікі привносить в впорядковане життя Алекса відчайдушність і спонтанність, але коли приходить час зробити вибір, з якою жінкою зв'язати своє життя, Алекс залишається з Оленою, яка переосмислила його пропозицію. Чи зможе Алекс повернутися до розміреного життя, після феєрверку емоцій, який відчув з Нікі?

Сюжет фільму "Вибач за любов"

Літній креативний директор рекламної компанії Алесандро Белло робить своїй коханій Олені пропозицію і дарує кільце і російську матрьошку - символ материнства і великої родини. Увечері, повернувшись з роботи, він розуміє, що Олена пішла від нього. Алекс страждає.

Школярки-подружки Еріка, Діана, Нікі та Олі зустрічаються з хлопцями, діляться один з одним секретами. Нікі мріє про справжнього чоловіка, не спілкується з однолітками.

По дорозі на роботу Алекс збиває Нікі на скутері. Вони обмінюються телефонами для вирішення проблем зі страховкою, але зустрічі швидко переростають в побачення. З Нікі Алексу весело, цікаво.

Бос компанії повідомляє про велике замовлення на рекламу парфумів. Хто представить кращий проект, збереже місце в компанії. Алекс зі своєю командою не може нічого придумати. Нікі подає йому ідею і його проект викликає захват у керівництва, але замовників не влаштовує. Конкурс триває. Алекс багато працює, рідше зустрічається з Нікі.

Одного разу, помітивши його з іншою жінкою в кафе, Нікі в гніві розбиває скло в його машині. Алекс пояснює, що це його сестра і закохані миряться. Нікі мріє, щоб Алекс кинув роботу і щоб вони оселилися на маяку, такому ж, як на картині у нього вдома.

На 18-річчя Алекс робить Нікі сюрприз і запрошує в ресторан в Парижі. Вони чудово проводять час. Алекс фотографує сплячу Нікі і представляє фото як рекламний проект. Замовники в захваті.

Олена знаходить Алекса, говорить, що пішла від нього, бо злякалася, але багато думала і зрозуміла, що любить його і хоче повернутися до нього. Алекс довго зважує всі за і проти і вирішує розлучитися з Нікі, вважаючи, що у них немає майбутнього через різницю у віці. Нікі звинувачує його в боягузтві.

Алекс і Олена живуть разом, але він розуміє, що не любить її. Він їде до Нікі і, не заставши її вдома, залишає для неї лист. Він звільняється і їде з міста.

Нікі читає лист, довго роздумує і їде до Алекса жити на маяк.

Показати деталі фільму

Фільм Вибач за любов / Пробач мені любов (2014) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.6/10 (1,918 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам