Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Вiджа: Походження зла (2016)

Ouija: Origin of Evil
HD 720p Постер до фільму Вiджа: Походження зла (2016)

Дивитись онлайн українською Вiджа: Походження зла (2016)

Фільм починається з спіритичного сеансу, який в своєму домі проводить головна героїня фільму - Еліс Зандер. Дешевими фокусами їй вдається досить сильно налякати літнього чоловіка і його дочку. У роботі Еліс їй допомагають її дочки - Ліна і Доріс. Їхній батько давно помер і Еліс доводиться крутитися, щоб забезпечувати дітей. Увечері того ж дня Ліна втікає з дому до своєї подруги, де підлітки випивають і пробують зіграти в популярну в той час гру Куіджа. З її допомогою люди нібито можуть спілкуватися з духами померлих людей. Їх гру перериває раптове повернення матері подруги і Еліс доводиться серед ночі їхати забирати свою дочку. Ліна каже мамі, що їм би теж знадобилася така гра.

Вранці дівчатка йдуть в школу і за Ліною заходить старшокласник Майкі. Еліс не подобається, що до її дочки залицяється хлопець, який старший за неї і вона вирішує його трохи налякати. Вдень Еліс разом зі своїми звичайними покупками купує Дошку Куіджі і вже вдома трохи її допрацьовує, щоб спілкування з духами здавалося більш правдоподібним. Щоб випробувати свої доробки, Еліс намагається трохи поспілкуватися з духом. Вона запитує його ім'я, а в цей час в дитячій кімнаті Доріс вимовляє ім'я Маркус. Ліна намагається з'ясувати, що з сестрою не так, але та не розуміє про що вона. Незабаром стає зрозуміло, що дух якогось Маркуса прийшов в їх будинок. Вночі Доріс спускається вниз і починає спілкуватися з привидом, якого вважає своїм другом.

На наступний день батько Том Хоган викликає Еліс до себе і розповідає, що Доріс чудесним чином навчилася писати. Еліс запитує про це у Ліни, але та запевняє матір, що це не її рук справи. Доріс каже, що це новий друг пише її рукою. Приїхавши додому, сімейство Зендер виявляє постанову про виселення з будинку. Поки Еліс і Ліна сидять на ганку і згадують їх батька і чоловіка Роджера, Доріс йде до Дошки Куіджі і починає спілкуватися з татом. Незабаром дівчинка знаходить в схованці цілу купу грошей і приносить їх мамі. Вона каже, що це тато розповів їй, де вони лежать. Незабаром Еліс і Ліна переконуються, що з Доріс дійсно розмовляє дух Роджера.

Еліс розуміє, що тепер вони можуть стати тими, ким до цього лише прикидалися. Поки Ліна ходить в школу, Еліс і Доріс проводять спіритичні сеанси для людей, яким дійсно потрібно поспілкуватися з духами близьких їм людей. Однак незабаром спілкування з духами стає не таким невинним. У Доріс починає боліти шия і незабаром в неї вселяється диявол. Тим часом батько Том хвилюється за сімейство Зендер і запрошує Еліс в ресторан, щоб попередити її про небезпеку спілкування зі світом мертвих.

В гості до Ліни приходить Майкі та поки Доріс дивиться телевізор, вони усамітнюються в кімнаті нагорі. Коли Майкі йде, Доріс лякає його розповіддю про те, як відбувається процес удушення. Ліна все більше і більше зауважує зловісні зміни в своїй сестрі і навіть свариться з мамою на цю тему. Вона бачить, як Доріс щось пише і ці записи віддає батькові Тому. Той незабаром приходить до них додому і перевіряє свою здогадку. Том усамітнюється з Еліс і Ліною і розповідає їм, що в Доріс вселилася сила, непідвладна їх розумінню. Тим часом в дім приходить Майкі та Доріс заманює його в підвал.

Том продовжує свою розповідь. Виявляється, в цьому будинку колись жив нацистський лікар, який проводив експерименти над людьми в фашистських таборах. Тут у нього була таємна кімната, де він уже після війни продовжував катувати людей. Саме їхні голоси і чула Доріс. Коли Ліна, Еліс і Том спустилися вниз, вони побачили, що Майкі повісився. З підвалу долинав голос Доріс і всі пішли туди. Заодно вони прихопили дошку, щоб там її спалити. Том поліз в таємну кімнату і там його тілом оволоділи духи. Коли він вибрався, то напав на Ліну і Еліс, але встиг вчасно прийти в себе. У результаті Том падає зі сходів і вмирає.

Доріс нападає на Ліну, а потім і на Еліс. Вона приковує матір до столу і бере ніж. У цей час Ліна потрапляє в світ духів і розуміє, як впоратися з демонами. Вона нападає на сестру і зашиває їй рот. Пізніше в неї теж хтось вселяється і в ці кілька секунд вона встигає вбити свою матір. Вмираюча Еліс бачить Роджера і Доріс, які кличуть її до себе.

Дія фільму переноситься в психіатричну клініку, де Ліна провела вже два місяці. Лікар в черговий раз намагається з'ясувати, що сталося з її сестрою і матір'ю, але Ліна нічого путнього сказати йому не може. Все, що вона знає, це те, що ніхто з них не самотній, з ними постійно хтось є. В кінці фільму в своїй палаті вона кров'ю малює Дошку Куіджі і викликає сестру.

Показати деталі фільму

Фільм Вiджа: Походження зла (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.1/10 (39,765 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам