Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Викрадачі велосипедів (1948)

Ladri di biciclette / Bicycle Thieves
360p Постер до фільму Викрадачі велосипедів (1948)

Дивитись онлайн українською Викрадачі велосипедів (1948)

Класична італійська драма, що отримала «Оскар» як кращий фільм іноземною мовою, до цього дня користується небувалою популярністю у любителів кіно, займаючи верхні рядки в відомих рейтингах. Ця проста історія доступна для розуміючи абсолютно будь-якій людині. Події картини розгортаються в післявоєнному Римі в другій половині сорокових років.

Місто, як і вся країна, страждає від безробіття, бідності і наслідків руйнівного конфлікту, перемелюючи в своїх жорнах долі звичайних людей. Один з таких непримітних городян, що знаходиться на межі бідності, батько двох дітей Антоніо Річі, безуспішно намагається знайти хоч якусь роботу. Одного разу йому посміхається удача, але для виконання обов'язків необхідний велосипед, який Антоніо зовсім недавно здав в ломбард. На останні гроші йому вдається викупити його назад, але в перший же робочий день засіб пересування викрадають. У компанії свого маленького сина зневірений батько вирушає на пошуки викрадачів. Для того щоб дізнатися, як далі будуть розвиватися події, рекомендуємо дивитися онлайн «Викрадачі велосипедів».

Показати деталі фільму

Фільм Викрадачі велосипедів (1948) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.3/10 (113,351 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам