Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Випадковий чоловік (2008)

The Accidental Husband
360p Постер до фільму Випадковий чоловік (2008)

Дивитись онлайн українською Випадковий чоловік (2008)

Емма Ллойд, ведуча радіошоу «Справжня любов», дає дівчатам поради щодо їх відносин і шлюбу. У неї успішна кар'єра, незабаром буде опублікована перша книга, а через пару тижнів відбудеться шлюб зі своїм редактором на ім'я Річард. Але коли Емма радить шанувальниці розірвати заручини з пожежним Патріком Салліваном, чоловік вирішує помститися і за допомогою знайомого хакера зламує особисту справу Емми. Тепер Емма і Патрік - подружжя. І він не збирається влаштовувати руйнівниці його життя просте розлучення.

Доктор Емма Ллойд - популярна спеціалістка по відносинах з Нью-Йорка. Вона веде своє власне радіо-шоу під назвою «Справжня любов». Емма вірить в практичну любов, а пристрасні відносини, за якими ганяється більшість жінок, вважає помилкою. Слідуючи своїм переконанням, вона заручається з головним видавцем Річардом Брекстоном, стабільним і респектабельним.

Одного разу на її шоу дзвонить якась Софія, яка запитує, чи варто їй виходити заміж за пожежного на ім'я Патрік, на що Емма відповідає «ні». Після цього Софія відразу розриває заручини, а Патрік, знаючи причину, вирішує помститися ведучій. Знайомий хакер зламує державний сервер і підлаштовує все так, що по всіх документах Емма вже одружена з Патріком, тому ніяк не зможе вийти за Річарда. Емма намагається розірвати шлюб, але Патрік заважає їй на кожному кроці, сподіваючись на повну силу відігратися за вторгнення в своє життя.

Чим більше вони проводять часу разом, тим сильніше стають їхні почуття, гнів змінюється на прихильність і любов. Але, щоб бути з Патріком, Еммі доведеться відкинути всі свої колишні переконання і піти назустріч невідомості.

Показати деталі фільму

Фільм Випадковий чоловік (2008) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.6/10 (20,987 голосів)
Рейтинг: 6.3/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам