Головна Фільми (2485 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Випускник (1967)

The Graduate
360p Постер до фільму Випускник (1967)

Дивитись онлайн українською Випускник (1967)

Знаменита культова драматична комедія, яка зробила Дастіна Хоффмана голлівудською зіркою номер один. Прокат фільму супроводжувався небувалими для жанру касовими зборами і успіхом у глядачів, що послужило непрямим поштовхом для якнайшвидшого розквіту ери голлівудської нової хвилі. Разом з тим "Випускник" буде актуальним завжди і його не перестануть дивитися онлайн навіть через сорок років.

Картина починається з сімейної вечірки на честь закінчення коледжу Беном Бреддоком, молодим і трохи сором'язливим хлопчиком. Трохи пізніше, пізно вночі його спокушає місіс Робінсон, дружина одного з друзів батька. Юнак спочатку не приймає загравань дорослої жінки, але незабаром між ними починається бурхливий таємний роман. Так проходить майже все літо, в перебігу якого Бен зовсім забув про свої обов'язки перед батьками і вдавався до плотських утіх з місіс Робінсон. Тим часом містер Робінсон намагається звести свою дочку з Беном, в надії, що з них вийде чудова пара. Її старання не проходять даром - Елейн Робінсон і Бен закохуються одне в одного. Ситуація, що склалася, змушує випускника зізнатися у всьому коханій, що стає початком нового витка драматичних подій, які перевернули життя хлопця назавжди.

Показати деталі фільму

Фільм Випускник (1967) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8/10 (227,269 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам