Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Вперед і вгору (2009)

Up
360p Постер до фільму Вперед і вгору (2009)

Дивитись онлайн українською Вперед і вгору (2009)

Мультфільм «Вперед і вгору» (Up) був створений в 2009 році в США режисером Пітом Доктером. Цей мультфільм був визнаний кращим і навіть удостоєний «Оскара» як найкращий анімаційний повнометражний фільм. Сюжет мультфільму: головний герой з самого дитинства завжди був шанувальником дослідника Райського водоспаду Чарльза Манца. Але це не завадило йому ще в дитячому віці познайомитися з гарною і привабливою дівчинкою на ім'я Еллі. Потім вона стала його дружиною і вони жили дуже дружно. Все своє життя ця дівчинка мріяла про те, щоб потрапити до цього самого водоспаду, який називали Райським і який знаходився в Південній Америці. Дітей у цієї пари не було і це дуже засмучувало їх.

Тоді Карл вирішив хоча б перед смертю перетворити мрію своєї дружини в реальність і відвідати цей водоспад, про який вони мріяли все своє життя. Вже старий Карл починає підготовку до цієї подорожі, але Еллі вмирає, так і не доживши до цього. Однак Карл не покидає свою мрію. Він використовує безліч повітряних куль, піднімаючи свій будинок в повітря. Так виходить, що разом з його житлом летить і сусідський дев'ятирічний хлопчик Рассел. Він дуже товстий і до того ж балакучий. Карл ніколи не любив його і дратувався, коли дивився на нього.

Це були абсолютно різні істоти. І тепер вони удвох потрапляють в джунглі, де небезпека їх чекала на кожному кроці. Тому вони об'єднуються і терплять один одного, щоб вижити в світі дикої природи. Долаючи всі труднощі, Карл і хлопчик звикають один до одного і стають друзями. В кінці фільму ми бачимо двох осіб, які, як дідусь з онуком, вже не можуть обійтися без допомоги один одного.

Мультфільм «Вперед і вгору» показав, що навіть різні і протилежні люди з важким характером стають близькими, якщо їм доводиться пройти через випробування, які були послані самою природою.

Показати деталі фільму

Фільм Вперед і вгору (2009) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.3/10 (772,995 голосів)
Рейтинг: 7/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам