Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Встигнути за Джонсами (2016)

Keeping Up with the Joneses
HD 1080p Постер до фільму Встигнути за Джонсами (2016)

Дивитись онлайн українською Встигнути за Джонсами (2016)

Джеф і Керін - подружня пара, яка живе спокійним життям. Але одного разу в будинок по сусідству заселяються Наталі і Тім Джонс. Джонси знайомляться з Джефом і Керін, але останнім нові сусіди здаються якимись підозрілими: вони дуже успішні і дуже стильні. Незабаром їм вдається з'ясувати, що Джонси зовсім не ті, за кого себе видають. Наталі і Тім - урядові агенти, і вони втягують Джефа і Керін в серйозну операцію...

Джефф Геффні все життя пропрацював у відділі кадрів компанії MBI. Разом з дружиною Карен і двома синами вони живуть на затишній вуличці, як і багато сімей колег Джеффа. Геффні проводжали дітей в літній табір і, нарешті, залишилися вдома самі. З цього приводу вони вислуховують кілька вульгарних жартів від знайомої пари - Мег і Дена. Мег - ріелтор, вона повідомляє, що зуміла продати будинок, який знаходиться поруч з будинком Геффні. Для нових сусідів Мег навіть залишила візитку Карен на випадок, якщо тим знадобляться послуги декоратора. Подружжя Геффні навіть під час відсутності дітей не влаштовують сексуальних витівок, а вважають за краще провести тихий вечір за переглядом улюблених фільмів.

Зранку Джефф відправляється на службу, де його чекає звичайна рутина - робота з персоналом, розбір дрібних виробничих конфліктів, консультації працівників MBI, у яких виникли різного роду проблеми, індивідуальні психологічні тренінги для зняття стресу. Колеги не вважають професію Джеффа значущою для компанії, багато з них безсоромно користуються його доброзичливістю, часто виходять з його офісного комп'ютера в інтернет за особистими потребами. Карен шле чоловікові фото пари, що щойно в'їхала в сусідній будинок. Після повернення додому Джефф застає Тіма і Наталі Джонс у них в гостях. Подружжя мило спілкується, Джонси розповідають про себе багато цікавого, Геффні вражені, наскільки ті ідеальні. Наталі народилася в Греції, вона консультант з соціальних мереж, кулінарний блогер, співпрацює з благодійним фондом, який допомагає дітям-сиротам Шрі-Ланки. Тім пише подорожні нариси, він об'їздив найекзотичніші куточки планети. У подарунок сусідам він приніс скляний сувенір, який сам видув. Джефф запрошує Джонсів на традиційне барбекю, де збираються всі мешканці їхнього району. На вечірці Тім і Наталі справляють справжній фурор, всі зачаровані їхньою красою і різноманітними талантами. Карен починає підозрювати, що сусіди - не ті, за кого себе видають. Вона зауважує, що Тім зайшов до їхньої хати і йде слідом за ним. Той виходить з кабінету Джеффа і стверджує, що шукав туалет. Після вечірки Карен ділиться своїми побоюваннями з чоловіком: Джонси дуже успішні, занадто стильні, дуже закохані одне в одного. Джефф не бачить в цьому ніякого підступу, вважає сусідів нормальними, милими людьми.

Під покровом ночі Джонси їдуть до офісу MBI, поки Наталі відволікає охоронців, Тім проникає в кабінет Джеффа, він викачує файли з його комп'ютера. Додому вони повертаються під ранок, це помічає Карен. На наступний день вона шукає інформацію про Джонса в інтернеті, всі їхні розповіді підтверджуються, але Карен все одно не може повірити в щирість цієї сімейної пари. Карен стежить за Наталі. У цей час Тім ніби випадково зустрічається з Джеффом і запрошує його в китайський ресторан. Карен спостерігає, як Наталі обмінюється книгами з якимось дивним типом, так роблять герої шпигунських фільмів. Тім приводить Джеффа в дуже екзотичний заклад, про існування якого той навіть не підозрював. Тім підливає Джеффу китайського вина, пригощає закусками зі змії, намагаючись вивідати у співробітника відділу кадрів конфіденційні відомості про працівників MBI. У відділі нижньої білизни Наталі викриває Карен в стеженні за нею. Дами розмовляють на тему подружнього сексу, Наталі радить Карен не бути такою скутою, ділиться власним досвідом спокушання чоловіка. Карен збентежена, але такі дружні, довірчі відносини з ефектною Наталі їй подобаються. Джефф як досвідчений психолог після спілкування з Тімом робить несподіваний висновок: його співрозмовник дуже самотній, йому потрібен друг. Для зміцнення чоловічої дружби Джефф запрошує Тіма розділити з ним його пристрасть: скайдайвінг. Тім отримує незабутні відчуття. Після настільки насиченого подіями дня Геффні діляться один з одним своїми враженнями. Карен демонструє чоловікові красиву білизну, але спроба зайнятися сексом в вітальні призводить до того, що чоловік і жінка розбивають подарунок Тіма. Всередині - предмет, схожий на шпигунський жучок. Підозри Карен загострюються з новою силою. Щоб отримати докази, Геффні вирішують проникнути в будинок сусідів, ті якраз відсутні. Для цього Карен використовує ключ від гаража, який їй якось залишила попередня сусідка. На кухні Карен виявляє, що «кулінар» Наталі жодного разу не користувалася каструлями, у неї немає ніяких спецій. У кабінеті Джонсів безліч апаратури, на екрані одного з комп'ютерів - досьє працівників MBI і креслення секретної розробки компанії, ракети. Геффні переконуються: їх сусіди - шпигуни. Машина Джонсів під'їжджає до будинку, Карен і Джефф потрібно втікати...

Показати деталі фільму

Фільм Встигнути за Джонсами (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.9/10 (45,192 голосів)
Рейтинг: 8.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам