Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Хенкок (2008)

Hancock
HD 1080p Постер до фільму Хенкок (2008)

Дивитись онлайн українською Хенкок (2008)

У суспільстві переважає думка про те, що супергерої повинні бути зразком чесності, справедливості і відповідальності. Якщо дивитися онлайн стрічку «Хенкок», то думка може різко змінитися. Чоловік з таким ім’ям живе своїм власним життям і йому плювати на думки громади. Герой багато разів рятував життя людям в місті, однак робить він це дуже недбало.

Хенкок любить розважатися і випивати алкоголь. Тому часто йому доводиться робити подвиги з важкою головою, а тоді часу дивитися на навколишній світ просто немає. В результаті кожне спасіння людини несе за собою велику кількість руйнації. Люди люблять героя, однак з часом в них почав вриватися терпець.

Свої справи Хенкок міг би робити обережніше, однак він навіть не намагається. Коли вони вирішили виразити йому загальну думку, то герой не захотів цього і слухати. Дружина Мері постійно говорить про це, тому такі розмови вже йому встигли набриднути.

Під час чергового порятунку шоумена Рея, персонаж несподівано відкрив у собі нові риси. Він зрозумів що може співчувати та бути вразливим. Такий переворот в його житті приведе до незвичних наслідків для всього міста.

Показати деталі фільму

Фільм Хенкок (2008) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.4/10 (376,953 голосів)
Рейтинг: 8.8/10 - 6 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам