Головна Фільми (2485 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Хлопці зі стволами (2016)

War Dogs
HD 1080p Постер до фільму Хлопці зі стволами (2016)

Дивитись онлайн українською Хлопці зі стволами (2016)

Девіда Пакуза цілком можна назвати лузером, він кинув коледж, посварився з батьками, змінив кілька місць роботи і зараз займається тим, що робить масаж багатим клієнтам. А тут ще його дружина повідомляє йому про вагітність. Тому Девід приймає пропозицію свого шкільного приятеля Ефраїма Діверолі стати його помічником. Ефраїм приторговує зброєю через інтернет, він упевнений, що в ситуації, коли США озброює іракську армію, на війні можна відмінно заробити, не виходячи з офісу. Юні телепні і любителі травички навіть не уявляють, в яку небезпечну гру вони вплутуються, коли на сайті Пентагону знаходять тендер на поставку партії пістолетів «Беретта» в Багдад. А їх наступний контракт для американської армії в Афганістані взагалі тягне на 300 мільйонів доларів.

Сюжет фільму "Хлопці зі стволами"

Маямі-Біч, Флорида, США, 2005 рік. Девіду Пекхаузу 22 роки, він кинув коледж, посварився з батьками, змінив вже шість місць роботи, зараз займається тим, що робить масаж багатим клієнтам. Робота непрестижна і малооплачувана. Ідея продавати будинкам престарілих елітну постільну білизна успіхом не увінчалася, хоча Девід вклав в закупівлю оптової партії товару всі свої заощадження. Із, дружина Девіда, повідомляє про свою вагітність, чоловікові тепер потрібно подумати про те, як він буде утримувати сім'ю. Тому Девід приймає пропозицію свого шкільного приятеля Ефраїма Діверолі стати його помічником. Ефраїм деякий час жив в Лос-Анджелесі, де разом зі своїм дядьком, який має зв'язки в державних структурах, займався продажем конфіскованої у злочинців зброї через інтернет. Діверолі стверджує, що дядько його нагрів на 70 тисяч, тому він вирішив відкрити свою фірму. Ефраїм непогано знається на зброї, він упевнений, що в ситуації, коли США озброює іракську армію, на війні можна відмінно заробити, не виходячи з офісу. Американський уряд розміщує заявки на поставку озброєння на спеціальному сайті, в тендері можуть взяти участь всі бажаючі. Великі контракти дістаються компаніям федерального рівня, на дрібні замовлення вони не розмінюються. Але навіть такі крихти величезного пирога можуть принести пристойний прибуток. Основним інвестором фірми AEY, яку зареєстрував Діверолі, є власник хімчистки Ральф Слуцкі. Ефраїм переконливо розігрує перед ним релігійного іудея, так Слуцкі охочіше йде на співпрацю.

Пекхауз боїться зізнатися дружині, що погодився торгувати зброєю, Із - пацифістка. Девід бреше їй, що збирається поставляти американській армії постільну білизну. Насправді вони знайшли досить вигідне замовлення: потрібно відправити до Багдада партію пістолетів «Беретта». Із і всі її друзі в один голос твердять Девіду, що він повинен бути обережним з Ефраїмом, у хлопця погана репутація. Кажуть, він вкрав у свого дядька 70 тисяч, після чого з ним перестали спілкуватися всі родичі. У середній школі Девід вже мав неприємності через Ефраїма, приятелі були заарештовані через проблеми з наркотиками. Хлопці до сих пір покурюють травичку. Ефраїм переконує шкільного друга, що той єдиний, кому він довіряє. Девід вважає, що працювати з Діверолі набагато перспективніше, ніж займатися масажем.

Угода по «Беретту» під загрозою зриву, йорданська митниця заарештувала контейнери з вантажем, які в обхід оголошеного Італією ембарго повинні були бути переправлені в Ірак через країну, яка не потрапила під санкції. Представник армії США в Іраку капітан Сантос має намір скасувати в односторонньому порядку угоду, для AEY це означає, що Пентагон внесе фірму в чорний список, їй більше ніколи не отримати другий контракт. Діверолі намагається розчулити замовника вигаданими історіями про фінансові та сімейні труднощі, плаче в трубку, благає почекати з відмовою, однак на суворого вояку його хитрощі не діють. Девід і Ефраїм змушені летіти в Йорданію, рятувати ситуацію. Законним шляхом вирішити проблему не вдається. Партнери вплутуються в сумнівну авантюру: вони мають намір переправити вантажівку зі зброєю через кордон за допомогою місцевого контрабандиста на прізвисько Мальборо. Шанси на успіх 50/50. З ризиком для життя Ефраїму і Девіду потрібно проїхати зону бойових дій, провезти вантаж для американської армії через так званий трикутник смерті. У пустелі вони натикаються на групу бойовиків, які обстрілюють їх, переслідуючи до самого кордону. На щастя, все закінчується благополучно. Капітан Сантос вражений, хлопці шикарно впоралися зі своєю роботою. Він розплачується з постачальниками готівкою, партнери отримують нечувану суму, близько 3 мільйонів доларів.

Після цього замовлення посипалися на фірму AEY з усіх боків. Девід і Ефраїм купують собі однакові «Порше» і шикарні квартири в одному будинку. Бізнес процвітає, Ральф Слуцкі збільшує капіталовкладення в фірму, Діверолі приймає рішення розширити компанію, наймає нових співробітників, які повинні зосередитися на пошуку вигідних контрактів. У Девіда та Із народжується дочка, сім'я живе в достатку. Пекхауз виявляє на сайті Пентагону шикарний тендер: угода може принести сотні мільйонів доларів, таке враження, що американський уряд має намір забезпечити озброєнням афганську армію на 30 років вперед. За це замовлення варто поборотися. Пекхауз і Діверолі відправляються в Лас-Вегас на щорічну виставку зброї, щоб встановити корисні контакти. Однак партнери приходять до висновку, що афганська угода їм не по зубам, це справжній логістичний кошмар для компанії такого дрібного масштабу. AEY не в змозі координувати роботу десятків транспортних компаній, зв'язуватися з бюрократичною тяганиною для отримання сотень дозволів. Вони вже готові залишити цю ідею, але за ігровим столом в казино Девід несподівано зустрічає Анрі Жерара, справжню легенду нелегального ринку зброї. Жерар стверджує, що може дістати в Албанії необмежену кількість боєприпасів буквально за копійки. Він сам внесений до чорного списку прирівняних до терористів осіб, тому безпосередньо не може співпрацювати з американським урядом, але готовий виступити посередником у цій угоді. Такий розклад кардинально міняє справу, у AEY буде всього один постачальник, питання з транспортом теж фактично вирішене. Діверолі і Пекхауз згодні працювати з Анрі Жераром, потрібно лише побувати в Албанії і переконатися, що товар є в наявності.

Девід летить в Албанію, де на свій подив дізнається, що країна буквально напхана зброєю, яка залишилася тут ще з часів існування у Східній Європі соціалістичного блоку. Тільки на одному з 700 складів албанської армії зберігаються десятки тисяч ящиків патронів для автоматів Калашникова. Цим запасам по 30-40 років, проте в контракті не було ні слова про вік і терміни придатності озброєння. Албанські партнери пропонують Девіду розкрити один з ящиків і переконатися, що патрони в робочому стані. Пекхауз повертається в Майамі, вони з Діверолі встигають подати на сайті заявку в самий останній момент. Чекати результатів доводиться 5 місяців, після закінчення яких стає відомо: компанія AEY виграла тендер. Щоб отримати добро Держдепу їм потрібно пройти численні аудити і співбесіду з представниками Пентагону. До сих пір початківці торговці зброєю обходилися взагалі без будь-якої бухгалтерії, але тепер вони змушені вигадати і підробити фінансову звітність фірми, оформити відповідні документи. Перед офіційною зустріччю з військовими хлопці так нервують, що прямо на парковці перед офісом обкурюються. Проте співбесіда проходить успішно, пропозиція фірми AEY виявилася занадто привабливою, вони призначили ціну в 298 мільйонів доларів, а це на 53 мільйони менше, ніж запросили їх конкуренти. Діверолі і Пекхауз в шоці.

Девід повідомляє дружині, що знову їде в Албанію. Із стало відомо, що чоловік займається торгівлею зброєю. Вона звинувачує його в тому, що він довгий час їй брехав, забирає доньку і йде від Девіда, оскільки не може йому більше ні в чому довіряти. Перед від'їздом Пекхауз пропонує Діверолі підписати офіційну партнерську угоду, той виконує прохання свого заступника, в якості винагороди йому належить 30% прибутку від кожної угоди. В Албанії у Девіда виникає серйозна проблема, він з'ясовує, що патрони китайські, про що свідчать ієрогліфи на маркуванні ящиків. Китай в черговий раз потрапив в чорний список Держдепу, однією з умов афганського контракту є заборона на китайську зброю. Анрі Жерар вважає, що це не його проблеми, він виконав свої зобов'язання: надав товар. Пекхауз намагається знайти нових постачальників, але зробити це практично неможливо. Діверолі приходить в голову геніальна ідея: переупакувати патрони. Власник невеликого виробничого підприємства погоджується за помірну плату розкрити 68528 ящиків з патронами, пересипати їх з металевих контейнерів в пластикові мішки і упакувати в коробки з гофрокартону. Ця процедура зменшить загальну вагу вантажу на 180 тонн, за рахунок економії на транспортних витратах прибуток компанії AEY може збільшитися на 3 мільйони доларів. Перша партія вже відправлена до Афганістану, коли Діверолі повідомляє Пекхаузу по телефону: Анрі Жерар має з цієї угоди 400% маржі. Він платить албанцям набагато меншу суму, ніж озвучив своїм партнерам з AEY. Діверолі пропонує виключити Жерара з ланцюжка посередників і працювати з албанцями безпосередньо. Пекхауз з ним не згоден, дурити Анрі Жерара і саботувати угоду небезпечно. Ефраїма підводить жадібність, а під удар потрапляє Девід. 1 січня 2008 року в його номер вриваються озброєні бандити, б'ють американця, кидають в багажник і везуть далеко за місто, де до його голови приставляє дуло пістолета сам Анрі Жерар. Досвідчений торговець зброєю не звик, щоб його нахабно кидали якісь дрібні ділки, але на перший раз він залишає Пекхауза в живих. Девід має намір негайно покинути Албанію. Перед від'їздом він дізнається, що підприємству, яке займалося упакуванням, Діверолі так і не перерахував ні цента, господареві нічим заплатити людям за виконану роботу. Крім того, безслідно зник водій, через якого в AEY надходила інформація про справжні умови угоди албанців з Жераром.

Переляканий, зі зламаним носом Девід повертається додому. Він клянеться Із, що більше ніколи не буде їй брехати. Він зав'язав з торгівлею зброєю, готовий знову стати масажистом, якщо вона згодна до нього повернутися. Дружина прощає чоловіка, вони миряться. Пекхауз повідомляє Діверолі про своє рішення вийти з бізнесу. Між колишніми партнерами виникає конфлікт, Ефраїм відмовляється виплачувати винагороду за незавершену афганську операцію, а партнерську угоду він просто знищив. Девід розриває відносини зі знахабнілим партнером. Через три місяці Ральф Слуцкі вмовляє Девіда зустрітися з Ефраїмом, який, за його словами, дуже переживає і хоче обговорити розмір компенсації за заподіяну Девіду моральну і фізичну шкоду. Однак при зустрічі Діверолі пропонує виплатити Пекхаузу протягом чотирьох років смішну суму в порівнянні з отриманим прибутком суму в розмірі 200 тисяч. Девід розлючений, він при свідку (Слуцкі) погрожує оприлюднити всю інформацію, пов'язану з незаконною діяльністю AEY. На що Ефраїм резонно зауважує, що цим він «закопає» не тільки його, а їх обох.

Незабаром федеральні служби починають розслідування у скандальній справі, в якій замішані Пентагон, Держдепартамент і Конгрес США. На найвищому рівні довгий час закривали очі на поставки представниками малого бізнесу контрафактної зброї для американської армії. А спровокував перевірки ображений албанський партнер AEY, який подзвонив в Пентагон і поскаржився, що йому не заплатили за роботу. Спецслужби вийшли на Ральфа Слуцкі, схилили його до співпраці, запис розмови між Діверолі і Пекхаузом свідчить про те, що вони вчинили шахрайство в особливо великих розмірах. Процес над ними стає показовим, а державним чиновникам знову вдається уникнути відповідальності. Діверолі засуджують до 6 років в'язниці, покарання Пекхаузу набагато м'якше: 7 місяців домашнього арешту.

Через деякий час Девід продовжує працювати масажистом. Одного разу його клієнтом виявляється ніхто інший, як Анрі Жерар. Найбільший гравець на ринку нелегального обігу зброї приносить свої вибачення Девіду за інцидент в Албанії. Він вдячний Пекхаузу за те, що той не згадав його ім'я в суді. У Девіда до нього маса питань. Чи випадковою була їхня зустріч у Вегасі? Що сталося зі зниклим водієм? Однак Жерар радить хлопцеві припинити розпитування і просто забрати кейс з грошима - це його частка по албанській угоді.

Показати деталі фільму

Фільм Хлопці зі стволами (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.1/10 (132,742 голосів)
Рейтинг: 8/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам