Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Хроніки Нарнії 2: Принц Каспіан (2008)

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
HD 720p Постер до фільму Хроніки Нарнії 2: Принц Каспіан (2008)

Дивитись онлайн українською Хроніки Нарнії 2: Принц Каспіан (2008)

Народження двоюрідного брата принца Каспіана, означає загрозу життю йому самому. Передбачаючи напад, пізно вночі вчитель рятує юнака, випередивши каральний загін. Єдиним укриттям може стати ліс, так як охорона боїться цих місць. Наостанок старець дає згорток, який потрібно використовувати в крайніх випадках. Опинившись в хащах і втративши коня, наляканий хлопець сурмить в ріг, після чого потрапляє в полон до останніх виживших нарнійців. Зникнення спадкоємця трону не може не навести смуту в раді лордів. Підступний Міраз звинувачує в загибелі принца спійманого в лісі гнома. Відправляє його на страту. В далекому майбутньому четверо підлітків мріють про рідну Нарнію. За допомогою чаклунства та магічного рогу вони потрапляють в інший простір і час, з'являються на узбережжі біля зруйнованого замку Карпераваля. Рятують невинного маленького жителя лісу Трама. Він розповідає, що їх батьківщину захопили тельмаріни. Давнім королям і королевам нарнійцям Пітеру, Едмунду, Люсі і Сьюзен належить розібратися в існуючих порядках і врятувати країну від жорстокого загарбника. Друзів чекають небезпечні пригоди і довгий шлях до справедливості.
Показати деталі фільму

Фільм Хроніки Нарнії 2: Принц Каспіан (2008) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.6/10 (163,615 голосів)
Рейтинг: 6/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам