Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Хто боїться Вірджинії Вульф? (1966)

Who's Afraid of Virginia Woolf?
360p Постер до фільму Хто боїться Вірджинії Вульф? (1966)

Дивитись онлайн українською Хто боїться Вірджинії Вульф? (1966)

Чи стане життя після цієї жахливої ​​ночі таким же, як і раніше? А може, воно й раніше було жахливим, тільки це ретельно приховувалося? Але алкоголь і втома далися взнаки і всіх чотирьох учасників цієї пекельної вечірки немов прорвало на жахливі речі... Спочатку всі наговорили один одному неприємних слів, потім ледь не побилися, а потім вульгарна дружина професора пішла з симпатичним гостем в спальню, буквально на очах власного чоловіка і п'яного подружжя. Але і це був ще не кінець - мазохісти-господарі ще не розповіли друзям головної історії...

Марта і Джордж - подружжя середнього віку. Він викладає історію в коледжі, де ректором працює її батько. Пізно ввечері пара повертається додому після університетської вечірки, а слідом до них в гості заглядають колеги. Нік і Хані молодші - він вважається серцеїдом, а його дружина, за визначенням Марти, - «сіра мишка». І господарі, і візитери трошки сп'яніли, але, не дивлячись на те, що вже друга година ночі, всі продовжують випивати. Вечірка в розпалі і в якийсь момент всі учасники виявляються втягнутими в дивні психологічні ігри.

Марта вирішує позлити чоловіка і фліртує з Ніком. Той, в свою чергу, ображає її тим, що не реагує. Коли Хані починає нудити, її чоловік раптом розповідає Джорджу, що жінка симулювала вагітність, щоб одружити його на собі. Далі починаються ще більш інтимні подробиці життя, які змінюються підозрами, потім звинуваченнями і, врешті-решт, вечірка перетворюється на справжній кошмар. Марта п'яніє і поводиться вкрай вульгарно, а потім веде Ніка прямо в спальню. Її чоловік не перешкоджає, зате виходить з себе пізніше. В результаті кожен з учасників вечірки нагадує пацієнта дому для божевільних, проте ніхто не поспішає розходитись. Ближче до ранку оприлюднені всі таємниці, витягнуто на світло всю брудну білизну і тільки тоді гості їдуть додому. А Марта і Джордж, немов нічого не сталося, вирішують, що пора йти спати.

Показати деталі фільму

Фільм Хто боїться Вірджинії Вульф? (1966) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.1/10 (61,065 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам