Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Хто я (1998)

Who Am I / Wo shi shei / Ngo si seoi
360p Постер до фільму Хто я (1998)

Дивитись онлайн українською Хто я (1998)

Сюжет цього фільму, який можна дивитись онлайн, розкаже всім глядачам історію, в якій опинився головний герой. Зовсім недавно він працював в спецназі і його групі доручили виконувати важливе завдання під прикриттям всім відомої організації, яка має назву ЦРУ. В ході даної операції солдати спеціального призначення повинні були викрасти невелику групу вчених. Вони займалися вивченням метеориту, який недавно впав на нашу планету. Саме він має в собі неймовірну руйнівну силу, якою почали цікавитись не лише люди з правління але й великі терористичні організації. Для того, щоб не допустити розголошення важливої інформації вороже налаштованій стороні, ЦРУ вирішила взяти все під контроль саме таким чином. Однак, як виявляється пізніше всіх агентів спецпризначення потрібно було відразу після виконання операції знищити. Тоді кожен зрозумів, що за цим всім стояло не ЦРУ, а набагато важливіші та впливовіші особи. Однак, міркувати про це не було часу, так як всіх учасників виконання цієї важливої місії було викинуто з літака. Після такого ніхто не міг вижити, однак головному герою фільму все-таки вдалося знайти в собі сили і не загинути. Проте такий інцидент не міг завершитися для нього без наслідків для здоров’я і він втрачає саме дорогоцінне, що має – пам’ять. Скачати торрент цього фільму можна безкоштовно і безпечно.
Показати деталі фільму

Фільм Хто я (1998) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.8/10 (30,423 голосів)
Рейтинг: 8/10 - 5 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам