Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Європа (2013)

Europa Report
HD 720p Постер до фільму Європа (2013)

Дивитись онлайн українською Європа (2013)

Таємничий безкрайній космос завжди цікавив людство, яке з роками все більше і більше спрямовує в нього свій погляд, винаходячи нові механізми для здійснення польотів на віддалені планети, де, можливо, є життя. У сюжеті фантастичного трилера "Європа" вчені виявили на поверхні одного з супутників Юпітера крижаний покрив, під яким знаходиться вода, а значить, можливе існування життя.

З метою перевірки на четвертий супутник Юпітера під назвою "Європа" вирушає науково-дослідницька експедиція, що складається з міжнародних вчених-астронавтів. Дана експедиція несе величезне значення для жителів Землі, адже вона нарешті дасть відповідь на питання, що мучить питання про те, чи одні ми у Всесвіті. Але навіть тривала, ретельна підготовка перед польотом не дає гарантії, що все пройде успішно.

Показати деталі фільму

Фільм Європа (2013) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.5/10 (58,503 голосів)
Рейтинг: 4.7/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам