Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

З речами на виліт! (2016)

Débarquement immédiat! / Last call far nowhere
HD 1080p Постер до фільму З речами на виліт! (2016)

Дивитись онлайн українською З речами на виліт! (2016)

Непохитний коп Жозе Фернандес отримує завдання екстрадувати в Кабул звичайну людину на ім'я Акім, яку випадково прийняли за злочинця з Афганістану. Акім насправді алжирець і ніколи раніше не був ні в якому Кабулі, але для Жозе це не має ніякого значення. Завдання повинне бути виконаним, інакше він не отримає підвищення. Однак вимушена посадка їх літака на Мальті раптово змішує всі карти. В результаті неймовірних перипетій Жозе самого приймають за біженця-араба...

Алжирець Акім краде документи одного афганця на ім'я Масуд. Його ловить поліція і з'ясовується, що Масуд звинувачується в пограбуванні жінки похилого віку. Акім намагається щось пояснити, але поліція відвозить його до відділку. У жінки дуже поганий зір і вона приймає його за Масуда. В результаті Акіма садять до в'язниці на 3 місяці, після чого його екстрадують з Франції в Кабул, де за документами народився Масуд.

Тим часом двоє поліцейських Жозе і Гі займаються вивезенням злочинців в ті країни, куди їх наказано екстрадувати судом. Гі бабій і постійно підбиває Жозе, щоб той теж розважився. Однак у Жозе є дружина Марія і він не хоче неприємностей з нею. Однак під час їх чергового відрядження Марія дзвонить по скайпу Жозе в той момент, коли в його номері готелю знаходиться Гі з напівголими стюардесами.

Коли Жозе повертається додому, Марія влаштовує йому скандал і виганяє з дому. На роботі Жозе дізнається, що у нього є можливість підвищення по службі, але перед цим йому потрібно виконати останнє завдання - вивезти Масуда в Кабул. Якщо він провалить завдання, то ніякого підвищення не буде.

Під час перельоту в Кабул у літака ламається двигун і він здійснює вимушену посадку на Мальті. На ніч їх селять в готель, проте вранці з'ясовується, що поломка більш серйозна і треба чекати ще день, поки не пришлють новий літак на заміну. Жозе і Гі вирушають відпочивати біля басейну, а Акіма залишають в номері пристебнутим до батареї. Акімові вдається виламати батарею і піти з нею з готелю. Дізнавшись від адміністратора готелю про втечу Акіма, Жозе і Гі кидаються його шукати.

Жозе ловить Акіма, той каже йому, що насправді він Масуд і втік з Афганістану через погане життя. Він вмовляє Жозе зняти з нього наручники, а натомість він дає йому медальйон із зображенням його матері, який дуже дорогий йому. Масуд обіцяє, що нікуди не втече. Гі підбиває Жозе взяти Масуда з собою в нічний клуб в честь його підвищення. У клубі Масуд краде гаманець у капітана їх літака. На гроші капітана Масуд купує наркотики у дилера в клубі...

Показати деталі фільму

Фільм З речами на виліт! (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.7/10 (686 голосів)
Рейтинг: 8.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам