Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Закляття 2: Енфілдська справа (2016)

The Conjuring 2
HD 1080p Постер до фільму Закляття 2: Енфілдська справа (2016)

Дивитись онлайн українською Закляття 2: Енфілдська справа (2016)

У 1976 році дослідники паранормальних явищ Ед і Лоррейн Уоррен займаються вивченням справи про вбивства в Амітивілі. Вони намагаються визначити причетність демонічних сил до того, що Рональд ДеФео молодший вбив свою сім'ю 13 листопада 1974 року. Під час спіритичного сеансу, Лоррейн є видіння, в якому вона бачить вбивства і виявляє там фігуру демонічної черниці. Вона бачить, як Еда вбивають, але він встигає звільнити її з цього видіння.

Рік по тому, в 1977, сім'я Ходжсон зауважує, що в їхньому будинку в Лондоні починають відбуватися дивні речі. Одна з їхніх дочок, Джанет, ходить уві сні і розмовляє з якоюсь істотою, яка наполягає на тому, що цей будинок належить їй. В результаті всі діти і їх матір Пеггі стають свідками надприродних подій. Вони втікають з дому і ховаються у сусідів. Коли ЗМІ намагається взяти інтерв'ю у Ходжсона, в Джанет вселяється дух Білла Уїлкінса, літнього чоловіка, який раніше жив і помер в цьому будинку, і який намагається заявити свої права на нього.

Ознаки демонічної одержимості все більше проявляються у Джанет і незабаром про цю справу дізнається Уоррен, який просить місцеву церкву допомогти йому в розслідуванні. Лоррейн дуже переживає, що побачене нею вбивство Еда Герасимчука буде реальністю. Вона просить його не надто захоплюватися цією справою і дуже неохоче погоджується на поїздку в Лондон. У неї трапляється ще одне видіння, в якому вона знову бачить демонічну черницю, і на цей раз демон вимовляє своє ім'я.

Зупинившись у Ходжсона, Ед і Лоррейн консультуються з іншими дослідниками паранормальних явищ, в тому числі і з Морісом Гроссом і Анітою Грегорі. Вони також намагаються поговорити з духом Уїлкінса, сподіваючись умовити його залишити сім'ю Ходжсон в спокої. Одного разу вночі, після того як Ходжсон стають свідками одержимості Джанет, Грегорі надає відеодоказ того, що Джанет навмисно розгромила кухню, і що вона це зробила сама і не була одержима. Еду і Лоррейн кажуть, що ніяких демонів немає в тому будинку, і переконують їх залишити сім'ю Ходжсон самостійно розбиратися зі своїми проблемами. Однак незабаром вони виявляють, що дух Уїлкінса був лише пішаком. Їм маніпулювали, щоб він вселився в Джанет, а насправді за всім цим стоїть сильніший демонічний дух, який переслідує Лоррейн в її баченнях.

Ед і Лоррейн повертаються від Ходжсона і дізнаються, що демон знову вселився в Джанет. Вся сім'я опинилася зовні будинку, а сам будинок замкнений. Блискавка б'є в дерево поряд з будинком і залишає пень з зазублинами, який дуже нагадує предмет, що пронизує Еда в видіннях Лоррейн. Ед наважується поодинці проникнути в будинок. Він знаходить Джанет, що стоїть біля вікна. Вона збирається накласти на себе руки, стрибнувши на пень. Еду вдається вчасно схопити Джанет, але він потрапляє в складне становище - від падіння його утримує лише фіранка, яка під його і Джанет вагою починає рватися.

Лоррейн згадує ім'я демона, яке вона почула в баченні. Вона входить в будинок і, звертаючись до демона на ім'я, відправляє його назад в пекло. Демон залишає Джанет, і Лоррейн рятує її і Еда. Пеггі прожила решту свого життя в цьому будинку і померла в 2003 році, сидячи на тому ж самому стільці, на якому за 40 років до цього помер Уілкінс.

Показати деталі фільму

Фільм Закляття 2: Енфілдська справа (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.4/10 (156,123 голосів)
Рейтинг: 7.7/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам