Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Зоряні війни: Епізод V - Імперія завдає удару у відповідь (1980)

Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
HD 1080p Постер до фільму Зоряні війни: Епізод V - Імперія завдає удару у відповідь (1980)

Дивитись онлайн українською Зоряні війни: Епізод V - Імперія завдає удару у відповідь (1980)

Боротьба з силами зла стає все сильнішою. Імперія бажає знищити всі оплоти постання. Повстанці переховуються на далекій крижаній планеті Хот. Але розвідувальний зонд знаходить базу ти передає координати центру. Та ще на Люка напало крижане чудовисько Але він використовує силу та вбиває його, хоч сам поранений. В пітьмі Сакйуокер чує голос свого учителя Обі-ван-Кенобі , що йому потрібно завершити навчання.

Друзі тікають з планети, але хто куди: Люк летить продовжити навчання, Хан Соло та принцеса Лея тікають від імперського переслідування. Ім вдається заховатися в поясі астероїдів. Потім Хан вирішує відремонтувати гіпердвигун Тисячолітнього Сокола у свого давнього знайомого Лендо Калрізіо. Але Лендо зраджує Хана і приготував пастку для нього і його друзів.

В цей час Люк тренується на далекій планеті Даггобар і майстра Йоди. Та йому примарилося видіння, що його друзі в біді. І Люк попри заперечення майстра летить їх звільняти. Хоч сам прекрасно розуміє, що це пастка.

Дарт Вейдер дивитись он лайн захоплює Лею, Хана, СіЗіРіО. Хана соло заморожують та відправляють на Татуїн до відомого злодія Джабби Гатта. Лея та робот викрадають свій Тисячолітній Сокіл. В цей час Дарт Вейдер і Люк Скайуокер ведуть запеклий бій. Люк програє, Вейдер відрізає йому праву руку разом зі світовим мечем. Люк просто стрибає в шахту і чудом чіпляється за вентиляцію. Вейдер сказав йому, що він його батько і вони могли би правити разом, як батько та син.

В цей час його знаходить Лея СіЗіРіО та Чубакка, які саме пролітали поруч.

Наші герої втікають. Та вирішують повернути друга. Лорд Вейдер просто розлючений.

Показати деталі фільму

Фільм Зоряні війни: Епізод V - Імперія завдає удару у відповідь (1980) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.8/10 (967,548 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам