Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Зошит Смерті (2017)

Death Note
HD 1080p Постер до фільму Зошит Смерті (2017)

Дивитись онлайн українською Зошит Смерті (2017)

Вбивство - найбільш із вчинків, на який може зважитися людина. Адже біблійна заповідь намертво засіла в нас з дитинства. Часом, звичайно, прослизають деякі думки, на кшталт того, як добре було б помститися подружці і увігнати ніж у цього приятеля, а може, як підсипати отруту професору, який не поставив залік... Але далі фантазій, як правило, справа не йде.

Навіть ті, хто в силах переступити всілякі моральні закони, бояться розплати. А якби у вас була можливість вбивати будь-кого, хто не припав до душі? Якби можна було їх всіх вбити, просто внісши їх ім'я в спеціальний зошит? Це ідеальне знаряддя вбивства. Не потрібно шукати пістолет або точити леза, в'язати мотузки і діставати отруту з підручника хімії.

Для здійснення вбивства потрібно всього лише назвати ім'я і уявити зовнішність жертви. Помах олівця і через сорок секунд - серцевий напад і смерть. А вже якщо фантазія зовсім розіграється, можна влаштувати цікаві обставини смерті на кшталт хвороби, суїциду або нещасного випадку. Немає слідів, відбитків. Зброя невидима. А що буде, якщо той, хто пише в зошиті, вирішить піти ще далі, вирішуючи долю не тільки кількох людей, а поставить під загрозу весь світ?..

Показати деталі фільму

Фільм Зошит Смерті (2017) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.6/10 (50,189 голосів)
Рейтинг: 5.9/10 - 12 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам